Gönderen Konu: PR-BF2: Turkish Armed Forces (need help)  (Okunma sayısı 4138 defa)

Çevrimdışı Turkish007

• Yeni Üye
  • *
PR-BF2: Turkish Armed Forces (need help)
« : Ağustos 06, 2013, 03:05:21 ÖÖ »
Merhaba Sayın TMT yetkilileri,

Öncelikle, yarattığınız moda bayıldım! Tek kelimeyle harika ve ülkemizin ordusunu çok güzel temsil ediyor.
Sizden bir isteğim olacaktı. Sizin bu modu en,nde sonunda PR-ARMA2'ye bağlayacağınızı biliyorum. Ve ben sıkı bir BF2 hayranı olarak, PR için Türk Silahlı Kuvvetleri üzerinde çalışıyorum. Şimdiden 2 haritanın yapımına başladık, ve bir Mercedes Unimog modelimiz var. İşler genel olarak iyi gidiyor, ama bazı şeyler eksik.

Sizden şunu rica edecektim, eğer izin verirseniz, modunuzdan bazı mataryelleri kullanabilir miyim? Şu an modunuzdaki Otokar Akrep ve Aselsan Piton işime yarar gözüktü. Rica etsem, geliştiricilerden biri bana Otokar Akrep ve Aselsan Piton'un dosyalarını yollayabilir mi? Ben ve takımım çok müteşekkir oluruz.

Ayrıca, benimlle çalışmak isteyen modeller, texturer, veya BF2 üzerinde çalışmış haritacı varsa lütfen çekinmeden sorun :)

Tekrar teşekkür eder, hayırlı bir Ramazan ayı dilerim.

Turkish007
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2013, 12:12:14 ÖÖ Gönderen: Gokhan »

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: PR-BF2: Turkish Armed Forces (need help)
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2013, 12:11:58 ÖÖ »
Merhaba PR deki forum profilinizi bizimle paylaşırmısınız. Şuanda biz aktif PR üyeleriyiz eğer PR içinde Türkiye ile alakadar kullanımı olursa zaten süreç bizim liderliğimizde devam etmektedir.

Çevrimdışı Turkish007

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2013, 02:35:21 ÖÖ »

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2013, 06:53:39 ÖS »
özel mesajını kontrol edersen sevinirim