Gönderen Konu: combined ops mp cracked server  (Okunma sayısı 3041 defa)

Çevrimdışı pwtr

• Yeni Üye
  • *
combined ops mp cracked server
« : Aralık 15, 2012, 07:32:52 ÖS »
hocam selamlar. yaklasik 4 ay once facebook sayfaniza elimde oa 1.60 mp crack oldugunu solemistim bana ulasmanizi istemistim cevap gelmedigi icin unuttum gitti. gecenlerde eski yorumlarima bakarken sizinle ilesitime gecmemi istemissiniz. arma 2 1.01 ve oa 1.60 versiyonu icin cdkey derdi olmadan mp crack elimde mevcut. sahsi olarak hem sunucuda olsun (windows 2003/2008) kendi evimdeki win7 dede sorunsuz sunucuyu acip insanlarin girdigini gordum. gercekten her ne kadar para verip almak olsada actigim cracked sunucuya cok kisi girdi ortalama 28 kisiyi 3 saat icinde sunucuda gordum. eger isterseniz bende bir arma 2 bagimlisi oldugum icin cracked bir server acmanizi isterim. herkez girsin orj cdkeyi olmayanlarda oynayabilsin. bu sayede daha buyuk kitlelere ve eglenceye hep birlikte ulasacagimiza eminim.

saygilar. facebook ismim serhan ozpekin.

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: combined ops mp cracked server
« Yanıtla #1 : Aralık 15, 2012, 08:23:00 ÖS »
Merhaba Serhan. Öncelikle bu konuda iletişime geçtiğin için teşekkürler. Ekip üyelerimizde korsan ürün olmadığından dolayı korsan sahiplerine yeterli desteği verememekteyiz. Çünkü deneme yanılma ve araştırma, oluşan problemleri görmek gibi imkanımız yok. Korsanda olaylar tamamen farklı ve ancak korsan sahibi birinin uğraşıp çözmesi gereken sorunlardır. Öteki türlü insanların korsan ürün olmasından kaynaklanmayan sorunlarını çözebiliyoruz.. Eğer Arma 2 ve Arma 2 Operation Arrowheadı yani Arma 2 : Combined Operations u korsan olarak kullanıp bizim mod ile de sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsanız sizi aramıza Teknik Destekçi olarak katmak isteriz. Teknik destekçi olarak göreviniz korsan sahiplerindede bu tarz konularda doğrudan destek vermeniz olacaktır. Gerekirse cracklenmiş ev serverı kurulur ve belli zamanlarda oyunlar organize edilebilir. O konuda da destek verebiliriz.

Diğer bir açıdan oyunun uluslararası alanda tanınmış önemli ve bilinen bir mod grubu olarak doğrudan korsan sahiplerine destek veremeyiz, cracklerini paylaşamayız ve oyunun indirme linklerini atamayız. Ancak talep edilmesi halinde el altından verilmesi gibi bir yöntemle insanlara yardımcı olabiliriz. Tabi eğer kabul ederde katılırsan bu konuda insanlara destekçi olacak kişi sen olacaksın.

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: combined ops mp cracked server
« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2013, 12:11:07 ÖÖ »
Teklif geri alınmıştır..

Bu diyalog korsan sahiplerine yardımcı olabilmek için de yardımcı olabilmek adına çaba sarf ettiğimizin kanıtdır. Lakin şöyle bir gerçek varki biz de insanız. Hem gidip mod yapıp, hem teknik destek verip, hemde herkesin tek tek sorularını cevaplamak çok zor. Kimse görüldüğü gibi elini taşın altına koymamaktadır. Ancak konuşmaya gelince herkes konuşur.

Saygılarla, OnlyGokhan