Gönderen Konu: TMT MOD V1.0 ÇÖZÜLMEYEN HATA  (Okunma sayısı 2261 defa)

Çevrimdışı VIPERBOLD

• Yeni Üye
  • *
TMT MOD V1.0 ÇÖZÜLMEYEN HATA
« : Ocak 09, 2015, 12:40:40 ÖS »
Orjinal combinend operations içinde gelen arrowhead ve arma 2 oyununa sahibim modi beğenerek indirip duzgun sekılde anlatılan halıyle kurdum fakat

Addon 'cba_a2_xeh' requires addon 'CATracked2_AAV' HATASI alıyorum

oyuna girerken hataya rağmen oyuna giriyor menüde birkez daha farklı  hata verıyor tmt görevlerinden pusu ve  uzun gün görevi dışındakiler açılmıyor ve açılanlarda stabil çalışmıyor helikoptere binilmiyor pilot helikopterden sarkmış olarak görünüyor görev yerine gidilmiyor helikopterle görev esnasında kamyonete binince milim milim ilerliyor kamyonet  görev bitimindede sanırım pusu göreviydi helikopter gelip sizi alıcak bekle yazıyor ama bölgeyi kollayıp beklemeye rağmen hiç bir şey gelmiyor hava dahi kararıyor herşeyi denedim yeniden yükledim silip packlar denedim hiç bişiy fayda etmedi hataya yardım lütfenn

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
Ynt: TMT MOD V1.0 ÇÖZÜLMEYEN HATA
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2015, 11:46:09 ÖS »
Orjinal combinend operations içinde gelen arrowhead ve arma 2 oyununa sahibim modi beğenerek indirip duzgun sekılde anlatılan halıyle kurdum fakat

Addon 'cba_a2_xeh' requires addon 'CATracked2_AAV' HATASI alıyorum

oyuna girerken hataya rağmen oyuna giriyor menüde birkez daha farklı  hata verıyor tmt görevlerinden pusu ve  uzun gün görevi dışındakiler açılmıyor ve açılanlarda stabil çalışmıyor helikoptere binilmiyor pilot helikopterden sarkmış olarak görünüyor görev yerine gidilmiyor helikopterle görev esnasında kamyonete binince milim milim ilerliyor kamyonet  görev bitimindede sanırım pusu göreviydi helikopter gelip sizi alıcak bekle yazıyor ama bölgeyi kollayıp beklemeye rağmen hiç bir şey gelmiyor hava dahi kararıyor herşeyi denedim yeniden yükledim silip packlar denedim hiç bişiy fayda etmedi hataya yardım lütfenn

Hata şundan kaynaklı olabilir mod=@cba;@cba_a2;@cba şekilnde kurman lazım . bizimm yayınladıgımız luncher ile oyunu açmıyorsan  eğer.