Gönderen Konu: Biri Baksın Lütfen  (Okunma sayısı 4375 defa)

Çevrimdışı mehmetmeral

• Yeni Üye
  • *
Biri Baksın Lütfen
« : Ağustos 05, 2011, 09:14:32 ÖÖ »
öncelikle selamlar herkeze.arkadaşlar site adminleri ve diğer arkadaşlarım ben arma 2 OA yı alma niyetine girdim ve tüm heryeri aradım araştırdım bulamadım.
bulduğum yerlerde orjinali 100 120 tl civarı çok kastı ve dün bişeyle karşılaştım oyunun orjinal sitesine girip ordan almaya karar verdim.steam diğe bi siteye;
yönlendirdi beni orda kredi kartı ile alınıp steam programı ile oluyomuş şimdi sorum bu aldığım oyun orjinal cd keyi ile geliyormu yani cd keyimi görebiliyomuyum.
benim için önemli olan cd key kullanan veya o siteden alan bi arkadaşım bana yardımcı olabilirmi sormak istedim yanlış bişey yapmaktan korktum sonucunda para
vericem?

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
Ynt: Biri Baksın Lütfen
« Yanıtla #1 : Ağustos 05, 2011, 12:38:18 ÖS »
Steam de key vermez Oyun size kurulu gelir. Steam bilmeyenler için sıkıntılı bir sistem. 
Ve Biz Satıyoruz Orjinal DVD box halinde kredi kartı vs gerekmiyor. 120 tl gibi bir fiyatımız yok !  .  8)

Çevrimdışı th1

• Takipçi Üye
  • Project Reality : Realistic Gaming Redefined
« Yanıtla #2 : Ağustos 05, 2011, 02:21:40 ÖS »
Steam sorumluluk gerektirir.Steam için 1- sürekli internet olması gerekir,internet yoksa oyun açılmaz.2-Hileye izin vermez.Skin'lerde yapacağın küçük değişiklikler ban sebebi olabilir.3-Ban yersen tüm hesabın gider ve 1 ban 360 gün sürer.4-Hesabın çalınırsa içindeki bütün oyunlarla birlikte ArrowHead'de gider ve çok yazık olur.

Oyun Türkiye'de satılmıyor.DvdBox olarak sadece GittiGidiyor'daki satıcılar ve biz varız.Ve fiyat olarakta çok fark var.Fiyatlar için Swat.TR ile görüşünüz.DvdBox istemiyorsanız Cd-key olarakta satıyoruz.Bilginize....

Çevrimdışı mehmetmeral

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 05, 2011, 10:22:35 ÖS »
yaa ozaman arkadaşlar yardımcı olun box alayım veya key verin bişekilde irtibata geçelim bukadar zormu irtibata geçmek sawat arkadaşımız msn sini verdi ama eklemedi başka yardımcı olucak biri yokmu

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #4 : Ağustos 05, 2011, 10:59:19 ÖS »
yaa ozaman arkadaşlar yardımcı olun box alayım veya key verin bişekilde irtibata geçelim bukadar zormu irtibata geçmek sawat arkadaşımız msn sini verdi ama eklemedi başka yardımcı olucak biri yokmu

Açıktan Email ayda Telefon vermeyiz..sizde vermeyin bana özel mesajla iletin e mailinizi.

Çevrimdışı th1

• Takipçi Üye
« Yanıtla #5 : Ağustos 05, 2011, 11:02:35 ÖS »
Arkadaşım,Msn'de genel olarak bir sorun var.Arkadaş ekleme bazen hiç olmuyor bazen 1-2 gün sonra oluyor.Msn'le uğraşacağına forumun özel mesaj'ıyla iletişime geçsene Swat.TR ile :)

Çevrimdışı th1

• Takipçi Üye
« Yanıtla #6 : Ağustos 05, 2011, 11:16:22 ÖS »
Msn eklemişsin şimdi gördüm.Dediğim gibi arıza var geç geliyor istek.