Gönderen Konu: Yardımcı Olmak İsterim (REDDEDİLDİ)  (Okunma sayısı 5953 defa)

Çevrimdışı yigitcan57

• Yeni Üye
  • *
Yardımcı Olmak İsterim (REDDEDİLDİ)
« : Ağustos 11, 2012, 07:02:52 ÖS »
Evet arkadaşlarım,abilerim ben arma serisine 1 hafta önce başladım.Daha önce farklı oyunlarda mod yapma teşeffüslerine giriştim ama mod ekiplerinin dağılmasıyla rafa kalktı  :'(  neyseki armayla tanıştım ve kısa sürede alıştım,can ciğer oldum :)  oyunda geçirdiğim vakti size şöyle özetleyim.Hazır missions sevmem çok gıcık gıcık görevler var kendim oyunda ki editorde mapı editliyorum.İlk başladığımda arap saçı gibi olmuştu ancak şimdi iyice alıştım ve oyunun kendi görevlerine eş değer görevler yapmaya başladım.Hayal gücümünde etkisiyle güzel senaryolar kurdum

Bu konuda size destek verebilirim.Aslında bu mod ekibindeki en hafif görev olabilir ve bir çoğunun yapabileceği bir şey olabilir ama yine de siz isterseniz sizin Türk modunuz için senaryolar hazırlayabilirim
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2012, 08:01:12 ÖS Gönderen: Gokhan »

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: Yardımcı Olmak İsterim.
« Yanıtla #1 : Ağustos 12, 2012, 01:04:31 ÖÖ »
Evet arkadaşlarım,abilerim ben arma serisine 1 hafta önce başladım.Daha önce farklı oyunlarda mod yapma teşeffüslerine giriştim ama mod ekiplerinin dağılmasıyla rafa kalktı  :'(  neyseki armayla tanıştım ve kısa sürede alıştım,can ciğer oldum :)  oyunda geçirdiğim vakti size şöyle özetleyim.Hazır missions sevmem çok gıcık gıcık görevler var kendim oyunda ki editorde mapı editliyorum.İlk başladığımda arap saçı gibi olmuştu ancak şimdi iyice alıştım ve oyunun kendi görevlerine eş değer görevler yapmaya başladım.Hayal gücümünde etkisiyle güzel senaryolar kurdum

Bu konuda size destek verebilirim.Aslında bu mod ekibindeki en hafif görev olabilir ve bir çoğunun yapabileceği bir şey olabilir ama yine de siz isterseniz sizin Türk modunuz için senaryolar hazırlayabilirim

Merhaba yigitcan, başvurun için teşekkürler. Görev editorleri bizim için herzaman gereken elemanlardır. Özellikle sadece görev editleyecek kişilere de ihtiyacımız var. Ancak, bize kendi çalışma alanımızda kendini kanıtlamış insanlar lazım. Kanıttan kastımız bitirilen ilgi toplamış projeleriniz olarak düşünmeyiniz. Bizim için gerekli olan TMT geliştirici üyesi kendi alanındaki sorunlara kendisi çözüm bulabilen, takımla uyum halinde olabilen ve kendi başına plan yapabilen veya var olan bir planı uygulayabilen kişidir.

Yani diyeceğimiz şudur ki, sizin çalışmalarınızı belli bir süre takip etmek istiyoruz. Başvurunuzu onaylandı veya reddedildi cevabı vermeyeceğiz şuan için. Sizden kendi adınıza görevler yapmanızı ve yayınlamanızı bekliyoruz. Çalışmalarınızı yakından takip edeceğiz. Uygun gördüğümüz an sizi mod ekibine ekleyeceğiz. Her türlü yardımı forumdan görebileceksiniz, sorularınız için ve görev editlemekte tavsiye almak için forumun görev düzenleme bölümünden konu açabilir, cevap yazabilirsiniz.

TMT olarak çalışmalarınızı yakından izleyip gereken desteği vereceğiz. Moda görev editoru ve script editoru lazımdır. En yakın zamanda kendi başınıza script yazabilecek duruma da gelirseniz bizim için büyük faydası olacaktır.

Teşekkürler, başarılar.

Çevrimdışı yigitcan57

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ağustos 12, 2012, 08:24:31 ÖS »
Peki kendimi kanıtlamak için size bir önerim olacak bir hamachi ağı kurayım ve yaptığım missionları beraber oynayalım

şimdilik 1 sorum var

Editorde helikopteri belli bir müddet gidip orada askerleri eject(paraşüt indirmesi) yaptırıyorum.nasıl yapıyorum ? şöyle: askeri editorden seçip bir bölüm vardı unuttum adını oraya şunu yazıyorum

unit action ["eject", vehicle]

yani:

askerin adı action ["eject", helikopterin adı]

bunu move waypointine yaptığımda askerler paraşütle atlıyor ama 9 askeri teker teker kodlamak zor geliyor

grup olarak yapabilir miyiz bunu ? Yani 9 kişilik grupa tek bir kodla eject emri vermek olanaklı mı ?

Çevrimdışı ozgurr34

• Takipçi Üye
  • Web Development - Mission Editor
« Yanıtla #3 : Ağustos 12, 2012, 08:47:58 ÖS »
Peki kendimi kanıtlamak için size bir önerim olacak bir hamachi ağı kurayım ve yaptığım missionları beraber oynayalım

şimdilik 1 sorum var

Editorde helikopteri belli bir müddet gidip orada askerleri eject(paraşüt indirmesi) yaptırıyorum.nasıl yapıyorum ? şöyle: askeri editorden seçip bir bölüm vardı unuttum adını oraya şunu yazıyorum

unit action ["eject", vehicle]

yani:

askerin adı action ["eject", helikopterin adı]

bunu move waypointine yaptığımda askerler paraşütle atlıyor ama 9 askeri teker teker kodlamak zor geliyor

grup olarak yapabilir miyiz bunu ? Yani 9 kişilik grupa tek bir kodla eject emri vermek olanaklı mı ?

http://www.turkish-mod-team.com/index.php?topic=445.0

Çevrimdışı SWAT.TR

• Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #4 : Ağustos 12, 2012, 09:49:33 ÖS »
Öncelikle hoş geldin.arkadaşlar sana gerekli cevabı vermişler. Görevle ilgili sorularını buradan sormaman en iyisi.

Çevrimdışı yigitcan57

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ağustos 19, 2012, 04:09:21 ÖS »
peki ekibe ne zaman alınacağım  :(

Çevrimdışı Gokhan

• Efsane Üye
« Yanıtla #6 : Ağustos 20, 2012, 12:48:21 ÖÖ »

İlk etapta yaptığınız çalışmaları görmek istiyoruz. Özetle bu işe yatkınlığınıza ve bizim kendi standartlarımıza uygun olduğunuza emin olmak istiyoruz.

Başvurunuz yaptığınız çalışmalara göre değerlendirilecek ve buna göre ekibe katılacaksınız. Çalşmalarınızı yapın, gerekli yardım için forumu kullanın ve çalışmalarınızı sonlandırıp forumumuzda yayınlayın..

Çevrimdışı yigitcan57

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ağustos 20, 2012, 02:26:15 ÖÖ »

İlk etapta yaptığınız çalışmaları görmek istiyoruz. Özetle bu işe yatkınlığınıza ve bizim kendi standartlarımıza uygun olduğunuza emin olmak istiyoruz.

Başvurunuz yaptığınız çalışmalara göre değerlendirilecek ve buna göre ekibe katılacaksınız. Çalşmalarınızı yapın, gerekli yardım için forumu kullanın ve çalışmalarınızı sonlandırıp forumumuzda yayınlayın..

şu an kısa bir operasyon yaptım.Yaklaşık 30 dk da bunu size video çekip,rarlıyıp mı göndereyim yoksa server kurup oynayarak mı göresiniz ?

bu arada bana bir proje gibi bir şey üretin yani operasyon gerçek hayattan olabilir.Ben de o söylediğiniz operasyonu senaryoya dökeyim ?

Çevrimdışı Gokhan

• Efsane Üye
Ynt: Yardımcı Olmak İsterim (ADAY TAKİP EDİLİYOR)
« Yanıtla #8 : Ağustos 22, 2012, 12:51:48 ÖÖ »

şu an kısa bir operasyon yaptım.Yaklaşık 30 dk da bunu size video çekip,rarlıyıp mı göndereyim yoksa server kurup oynayarak mı göresiniz ?

bu arada bana bir proje gibi bir şey üretin yani operasyon gerçek hayattan olabilir.Ben de o söylediğiniz operasyonu senaryoya dökeyim

TMT mosunu kullanarak görevler yapabilirsiniz mesela. karakol görevi olur, deriye görevi olur size kalmış. Yapabildiğinizi yapmaya çalışın

Çevrimdışı Gokhan

• Efsane Üye
Ynt: Yardımcı Olmak İsterim (ADAY TAKİP EDİLİYOR)
« Yanıtla #9 : Ekim 22, 2012, 08:00:43 ÖS »
ADAY BAŞVURUSU REDDEDİLMİŞTİR!

ve bu vesile ile aday takip sisteminin ne kadar gerekli olduğu görülmektedir. Başvuru yapılıyor ancak herhangi bir çalışma yok.. TMT kadrosuna kimse laf olsun diye giremeyecektir.