Gönderen Konu: [TMT] Sınır Ötesi Operasyonu - FIRTINA HAREKATI  (Okunma sayısı 5990 defa)

Çevrimdışı ozgurr34

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Takipçi Üye
  • Web Development - Mission Editor
[TMT] Sınır Ötesi Operasyonu - FIRTINA HAREKATI
« : Haziran 22, 2013, 11:58:07 ÖS »
Yeni bir görevle karşınızdayız, bu sefer ki görev sınır ötesi operasyon ve bir nevi camping şeklide devam edecek. İlk aşama harekatın sağlıklı yürütülebilmesi için havaalanı bölgesini ele geçirmek daha sonraki görevlerde iç kısımlara doğru ilerlenecek ve hemen hemen tüm ekipmanlar kullanılarak farklı farklı görevler yapılacak. Yani bir görevde piyade olurken bir başka görevde pilot, başka bir görevde ise tankçı olacaksınız.

Görev içi görsellere buradan ulaşabilirsiniz.

İndirme linki: http://www.mediafire.com/?7oddef93lhj0kqw

Çevrimdışı comando2125

• Yeni Üye
  • *
Ynt: [TMT] Sınır Ötesi Operasyonu - FIRTINA HAREKATI
« Yanıtla #1 : Eylül 01, 2013, 03:07:11 ÖS »
abi yaa indirile miyo ne yapalım yaa nasıl indirecez yardımcı olabilirnmsinin abim :(

Çevrimdışı Arda (TMT Destek)

• Takipçi Üye
  • TMT Destek
« Yanıtla #2 : Eylül 06, 2013, 10:01:19 ÖS »
abi yaa indirile miyo ne yapalım yaa nasıl indirecez yardımcı olabilirnmsinin abim :(

Tekrar dene ben herhangi bir sorun almıyorum altaki linke                                                                                  http://www.mediafire.com/download/7oddef93lhj0kqw/%5BTMT%5DFIRTINA_HAREKATI.Takistan.pbo  ' e tıklıyacaksın.

Çevrimdışı Eyup3437(Price R. )

• Yeni Üye
  • *
  • Bizi tanımak herkese nasip değildir . ;)
« Yanıtla #3 : Eylül 08, 2013, 01:45:58 ÖS »
 Arkadaş heralde (Sup) diye bir reklam sayfası hatası alıyor. sayfayı  (F5) ile yenileyerek dene bazen 3-4 kez olabiliyor ..
Hakkımda tahmin ettikleriniz kadar , tahmin edemediklerinizde var.
 Beni ancak izin verdiğim kadar tanıyabilirsiniz.  ! ;)