Gönderen Konu: ARMA 2 TÜRK MODU OLMUYOR  (Okunma sayısı 5031 defa)

Çevrimdışı EFSANE KUMANDAN

• Yeni Üye
  • *
ARMA 2 TÜRK MODU OLMUYOR
« : Temmuz 24, 2013, 03:45:25 ÖÖ »
arkadaslar ustte belirtigim gibi ne yaptıysam yapamadım sunu benm arma 2 düz arma  arma 2 companic operation degil yada su arrows operatıyonda degil arma 2 nin düz olanına bu mod olmuyomu lütfen yardm   :-[  ???

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
Ynt: ARMA 2 TÜRK MODU OLMUYOR
« Yanıtla #1 : Temmuz 27, 2013, 02:25:14 ÖÖ »
arkadaslar ustte belirtigim gibi ne yaptıysam yapamadım sunu benm arma 2 düz arma  arma 2 companic operation degil yada su arrows operatıyonda degil arma 2 nin düz olanına bu mod olmuyomu lütfen yardm   :-[  ???
Sadece arma 2 üzerinde bazı eklentiler çaılşmaz,silahları vs göremezsin.

Çevrimdışı YILMAZ

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ağustos 05, 2013, 12:28:24 ÖÖ »
ARKADAŞLAR BENDEDE ARMA 2 Operation Arrowhead VAR AMA KARAKOL MODUNU AÇMIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN  :(

Çevrimdışı 09melih09

• Takipçi Üye
« Yanıtla #3 : Ekim 20, 2013, 09:21:52 ÖS »
ARKADAŞLAR BENDEDE ARMA 2 Operation Arrowhead VAR AMA KARAKOL MODUNU AÇMIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN  :(

Karkol modu derken neyi kastet tin ?

Karakol Binası diye bir şey yok ona benzeyen en yakın bina tipi "Land_Mil_Barracks"

Ekleme kodu Önce Game logic yerleştiriyoruz  sonra Objenin "Clas name" kısmını yazıyoruz

bld=" Land_Mil_Barracks" createvehiclelocal (getposasl this);bld setdir (getdir this); (ALINTIDIR)

Çevrimdışı adres751

• Önemli Üye
« Yanıtla #4 : Ekim 20, 2013, 09:45:51 ÖS »

Karakol Binası diye bir şey yok ona benzeyen en yakın bina tipi "Land_Mil_Barracks"

Ekleme kodu Önce Game logic yerleştiriyoruz  sonra Objenin "Clas name" kısmını yazıyoruz

bld=" Land_Mil_Barracks" createvehiclelocal (getposasl this);bld setdir (getdir this); (ALINTIDIR)
Arkadaşın nedemek istediğini tam anlamadım ama melih adam karakol nasıl eklenir demiyor :D
Yılmaz TMT'ye Ayit Olmayan Modlara Yardımcı olmamız zor sorunun tam ne olduğunu söylersen sana yardımcı olurum

Çevrimdışı adres751

• Önemli Üye
« Yanıtla #5 : Ekim 21, 2013, 08:17:43 ÖS »

Arkadaşın nedemek istediğini tam anlamadım ama melih adam karakol nasıl eklenir demiyor :D
Yılmaz TMT'ye Ayit Olmayan Modlara Yardımcı olmamız zor sorunun tam ne olduğunu söylersen sana yardımcı olurum
Karakol modu dediği görev olabilir
kardesm mod diyo görev deyil :D

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #6 : Ekim 22, 2013, 02:52:14 ÖS »
 Görev beta ile ilgilidir.  konu Kilit.