Gönderen Konu: komutlar ve oyun içerisindeki yazılar yabancı diL  (Okunma sayısı 4981 defa)

Çevrimdışı gokhan40

• Yeni Üye
  • *
komutlar ve oyun içerisindeki yazılar yabancı diL
« : Mayıs 03, 2013, 08:00:17 ÖS »
Sayın yöneticim öncelikle iyi günler bu oyun içindeki komutları anlamıyorum malsf oyundan zevk alamıyorum komutları google çeviri yaptım mlsf işime yaramadı bunun için bize yardımcı olabilirmisn ?

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: komutlar ve oyun içerisindeki yazılar yabancı diL
« Yanıtla #1 : Mayıs 04, 2013, 11:31:25 ÖÖ »
Sayın yöneticim öncelikle iyi günler bu oyun içindeki komutları anlamıyorum malsf oyundan zevk alamıyorum komutları google çeviri yaptım mlsf işime yaramadı bunun için bize yardımcı olabilirmisn ?

zamanla oynadıkça anlayabilirsiniz. Bu konuda bir rehber hazırlamıştık ancak bulamadım şuanda bulursam paylaşırım. Aramada komutlarla ilgili arama yapın Türkçe karşılıklarını yazmıştık

Çevrimdışı gokhan40

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 04, 2013, 10:15:45 ÖS »
Gökhan kardeşim adaşız bu arada , sana sorcağım oyun içinde bir kaç şey olacaktı şu uzun gün bölümünü bitiremedim  kafamdaki bazı oyun içi komutları soracaktım sana cevaplarsan çok teşekkür ederim

1: BORDO BERELİ ASKERLERİ Yanımdan nasıl ayırmyacam onun komutu ne
2: 3 BOYUTLU GÖRÜNÜME NASIL GEÇEBİLRİM ONU BULAMADIM KISA BİR FONKSİYONU OLMASI GEREK
3: BU YENİ YAYINLADIĞINIZ MODU ARMA 2 İÇİNE ATSAM ÇALIŞIR DEMİ 4 PART OLARAK DEĞİLDE TEK BİR LİNKTE NASIL İNDİREBİLRİM ?

İYİ GÜNLER TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
« Yanıtla #3 : Mayıs 05, 2013, 03:11:40 ÖS »
Gökhan kardeşim adaşız bu arada , sana sorcağım oyun içinde bir kaç şey olacaktı şu uzun gün bölümünü bitiremedim  kafamdaki bazı oyun içi komutları soracaktım sana cevaplarsan çok teşekkür ederim

1: BORDO BERELİ ASKERLERİ Yanımdan nasıl ayırmyacam onun komutu ne
2: 3 BOYUTLU GÖRÜNÜME NASIL GEÇEBİLRİM ONU BULAMADIM KISA BİR FONKSİYONU OLMASI GEREK
3: BU YENİ YAYINLADIĞINIZ MODU ARMA 2 İÇİNE ATSAM ÇALIŞIR DEMİ 4 PART OLARAK DEĞİLDE TEK BİR LİNKTE NASIL İNDİREBİLRİM ?

İYİ GÜNLER TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

1- Grubunuzda liderlik ettiğiniz diğer birimler zaten size takip etmeye komutlanmıştır. Ayrıyetten takip etmesini emretmek için " basıp tüm birimleri seçtikten sonra 1 tuşuna ve sonra tekrardan 1 tuşuna basarak "Return to formation" emri verirseniz sizi takip ederler. Bunu yapabilmek için takım lideri olmalısınız
2- Zaten 3 boyutlu görünümdesiniz tam olarak neyi kast ettiğinizi anlayamadım.
3- Yeni link burada mevcut  : http://www.armaholic.com/page.php?id=17032

Çevrimdışı Arda (TMT Destek)

• Takipçi Üye
  • TMT Destek
« Yanıtla #4 : Mayıs 07, 2013, 09:23:37 ÖS »
3 Boyutlu derken 3.kişiden bahsediyor herlade :) Sağ tuş takımından ''Enter'' e basarsan 3.kişiye geçer..