Gönderen Konu: ARMATURKİYE.COM AÇILDI  (Okunma sayısı 9641 defa)

Çevrimdışı -zombi-

• Yeni Üye
  • *
ARMATURKİYE.COM AÇILDI
« : Aralık 09, 2013, 02:02:44 ÖÖ »
Evet arkadaşlar tüm arma severlerin buluşacağı site www.armaturkiye.com açıldı , ekip yönetim kadrosu alacağını beyan etti.  8) Ayrıca Pazar günleri online olacak S.Force Tim'e hepinizi davet etmektedir , Detay Link: www.armaturkiye.com

Çevrimdışı adres751

• Önemli Üye
Ynt: ARMATURKİYE.COM AÇILDI
« Yanıtla #1 : Aralık 09, 2013, 06:47:00 ÖS »
Evet arkadaşlar tüm arma severlerin buluşacağı site www.armaturkiye.com açıldı , ekip yönetim kadrosu alacağını beyan etti.  8) Ayrıca Pazar günleri online olacak S.Force Tim'e hepinizi davet etmektedir , Detay Link: www.armaturkiye.com

Hepinizi Bekleriz Ekibimize Alımlar Başladı.... Dev Bir Forum Yapıyoruz Her Türlü oyun Desteği Ve birçok şey yapıcaz...

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #2 : Aralık 10, 2013, 02:14:07 ÖS »

Boşuna zahmet edip domain almışsınız :) Türk arma birligi zaten bu işi yapıyor .ayrıca ARMA serisi hakkında en ufak bilginiz yokken :)

Çevrimdışı 09melih09

• Takipçi Üye
« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2013, 06:53:49 ÖS »
 ;D ;D ;D

Çevrimdışı -zombi-

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Aralık 12, 2013, 03:10:45 ÖÖ »
İddalıyız da ondan Cuma günü toplantımıza herkes davetli pazar günü operasyon başlayacak en canlı arma forumu bizim forum sitemizdir !

Toplantı Link üye olunuz sitemize: http://armaturkiye.com/konu-Ilk-Toplanti.html?pid=37#pid37

Çevrimdışı ozgurr34

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Takipçi Üye
  • Web Development - Mission Editor
« Yanıtla #5 : Aralık 12, 2013, 03:10:40 ÖS »
İddalıyız da ondan Cuma günü toplantımıza herkes davetli pazar günü operasyon başlayacak en canlı arma forumu bizim forum sitemizdir !

Toplantı Link üye olunuz sitemize: http://armaturkiye.com/konu-Ilk-Toplanti.html?pid=37#pid37

Tabi sende kendine göre haklısın, önce derin bi nefes al, sakin ol ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak. :)

Çevrimdışı -zombi-

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Aralık 12, 2013, 03:54:32 ÖS »

Tabi sende kendine göre haklısın, önce derin bi nefes al, sakin ol ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak. :)

:D :D Allah uzun ömür versin kardeşim :D :D

Çevrimdışı Kurtul

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Aralık 13, 2013, 12:25:59 ÖÖ »
vaay forum güzel hemen katıldım :d sizin tavsiye ettiğinizi söylüyecektim ama isminizi bulamadım :d

Çevrimdışı -zombi-

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Aralık 14, 2013, 03:05:01 ÖS »
eyvAllah forum kaliteli kardeşim herkesi davet ediyoruz online gireceğiz . gelmek isteyenler siteye üye olsun ve sitemizi takip etsin online girerken konularımızda belirtiyoruz