Gönderen Konu: yardımınız lazım  (Okunma sayısı 3588 defa)

Çevrimdışı bordomavi61

• Yeni Üye
  • *
yardımınız lazım
« : Ocak 09, 2014, 12:28:28 ÖS »
slm herkese günaydın arkadaşlar ben arma oyununa yeni başladımda benim bi kaç sorum olacak 1. ben bu oynadıgım askerin ön yüzünü nasıl gösteririm 2. videolarda gösteriyo adam sivile geçiyo sonra teröriste geçiyo o nasıl yaparız örnek askerden sivile geçeçem onu yönetecem sonra teröriste geçeçem sonra geri askere geçecem nasıl yaparım şimdiden cok saolun..

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: yardımınız lazım
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2014, 12:54:02 ÖS »
editorden istediğin adamları seçip oynayabilirsin veya başlangıçta siville oynanan görevlerle oynayabilirsin.

Sağdaki ENTER tuşu 3. dış görünümü açar

Çevrimdışı umutcan06

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2014, 04:26:17 ÖS »
bu oyunun indirme linkini atarmısınız indiremedim 2 gündür ?
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2014, 05:04:41 ÖS Gönderen: umutcan06 »

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2014, 06:37:32 ÖS »
arkadaşlar kendi adamımızın yüzünü gösterme olayı nasıl olur hakkaten bunu bilen biri varsa yazsın lütfen enterle dış görünüme geçiyoz ama adamın yüzünü bi türlü göremiyoz adam bi sağa bi sola bakıyo yüzünü bize hiç dönmüyor buna bi çözüm varmı bide adamı nasıl silahsız bi şekilde başlatırız acaba

Çevrimdışı adres751

• Önemli Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2014, 09:32:49 ÖS »
arkadaşlar kendi adamımızın yüzünü gösterme olayı nasıl olur hakkaten bunu bilen biri varsa yazsın lütfen enterle dış görünüme geçiyoz ama adamın yüzünü bi türlü göremiyoz adam bi sağa bi sola bakıyo yüzünü bize hiç dönmüyor buna bi çözüm varmı bide adamı nasıl silahsız bi şekilde başlatırız acaba
Numpad Enter tuşu yanında     ,
                                        Del   Şeklinde bir tuş var ona basarak sağa sola çevirerek yüzünü görürsünüz böylelikle sağa sola bakmaz.
adamı silahsız başlatmak için:
Karakteri Koyarken Altta Büyük Kare alan var İnitilazation'du Sanırım, biz buna kısaca init diyoruz oraya;
removedallweapons this;

Yazıp Ok Dediğin zaman silahsız başlar. :)
komple boşaltmak istersen tabi bu escape gibi görevlerde kullanılıyordu harita,gps fln ne var ne yok onu boşaltmak için karekter koyarken İnit'in aşşağısında 3 tane alan var sağa sola gidiyor ordaki;
Ammo/(HATIRLAMIYORUM) gibi bir yer var ordaki alanı tamamen sola çekiyoruz :)