Gönderen Konu: Gerçekçi modlar-efektler  (Okunma sayısı 5250 defa)

Çevrimdışı soap72

• Takipçi Üye
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!
Gerçekçi modlar-efektler
« : Ocak 11, 2014, 02:24:26 ÖS »
İyi günler ben arma 2 yi silmiştim bida yükledimde gerçekci modları ace harici sayarmısınız mesela bi mod vardı roket atınca arkadan duman cıkıyo araba helikopter vb patlayınca efekt cıkıyodu cok güzel sesler falan yazarmısınız hangileri gerçekci olsun adam vurulunca yaralansın (modules değil)

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
Ynt: Gerçekçi modlar-efektler
« Yanıtla #1 : Ocak 11, 2014, 07:49:46 ÖS »
bahsettiğiniz türde jsrs modu var galiba onu arıyosunuz adres751 görev paketi konusu altında bu mod vardı oradan bula bilirsiniz kardeşim

Çevrimdışı soap72

• Takipçi Üye
« Yanıtla #2 : Ocak 11, 2014, 08:39:55 ÖS »
bahsettiğiniz türde jsrs modu var galiba onu arıyosunuz adres751 görev paketi konusu altında bu mod vardı oradan bula bilirsiniz kardeşim
jrs yi biliyorum kardeş coslx ve slx moduydu hatırladım cok güzel renk katıyor oyuna

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #3 : Ocak 11, 2014, 09:02:40 ÖS »
ben bu modları yeni buldum bana nasıl kurulduğunu yazarmısın

Çevrimdışı soap72

• Takipçi Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2014, 03:39:59 ÖÖ »
ben bu modları yeni buldum bana nasıl kurulduğunu yazarmısın
coslx ve slx i soruyosan rardakileri oyunun oldugu klasöre at ama dikkat et başında @ yazıyomu diye sonra oyuna girip expision yanlıs hatırlamıyorsam quitin üstüne gelip CO_SLX VE SLX i gri yap ok de yeniden başlat oyunu tamamdır. :)

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #5 : Ocak 12, 2014, 01:27:23 ÖS »
tekrar merhaba bu oyuna mod kurarken benim kafam biraz karışıyo ayrıca söyleyim bendeki arma2 ve oa nın birleşmiş versiyonu yani tek paket hali yani dosyaları direk at diyonda nasıl olacak oyun klasöründe expansion var buradada jsrs kurulu tmt modu için lazımmış diye kurdum bu moduda üstüne nasıl entegre ederim bi yazarsan sevinirim

Çevrimdışı soap72

• Takipçi Üye
« Yanıtla #6 : Ocak 12, 2014, 07:09:10 ÖS »
tekrar merhaba bu oyuna mod kurarken benim kafam biraz karışıyo ayrıca söyleyim bendeki arma2 ve oa nın birleşmiş versiyonu yani tek paket hali yani dosyaları direk at diyonda nasıl olacak oyun klasöründe expansion var buradada jsrs kurulu tmt modu için lazımmış diye kurdum bu moduda üstüne nasıl entegre ederim bi yazarsan sevinirim
kardeş sen coslx modunu indirdin diyelim rarını masaüstüne çıkartıyosun içindeki dosyaları , sonra onları oyunun içine atıyosun başında @coslx yazması lazım yani @ varsa sorun yok sonra oyuna giriyosun expansion dan modun üstüne tıklıyosun coslx yazar ona tıklıyosun sonra ok diyip yeniden başlatıyosun oyunu tamamdır mod

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #7 : Ocak 12, 2014, 11:02:29 ÖS »
bu modları indirdim ama birinde ayrı 2 klasör var yani indirme alanında onuda indirecekmiyim peki yoksa 2 modmu inecek sadece yani demek istediğim bu modları indirince 3 klasörmü yoksa 2 klasörmü olacak ona göre ben birini silecem modu merak ediyom biran önce denemek istiyom

Çevrimdışı soap72

• Takipçi Üye
« Yanıtla #8 : Ocak 13, 2014, 06:51:27 ÖS »
bu modları indirdim ama birinde ayrı 2 klasör var yani indirme alanında onuda indirecekmiyim peki yoksa 2 modmu inecek sadece yani demek istediğim bu modları indirince 3 klasörmü yoksa 2 klasörmü olacak ona göre ben birini silecem modu merak ediyom biran önce denemek istiyom
klasör silmene gerek yok modu indirdin diyelim ArmA 2 diye yazar veya başka bişey yazar ona tıklayıp içinde @ le başlayan şey moddur onu ve diğerlerini atarsın

Çevrimdışı adres751

• Önemli Üye
« Yanıtla #9 : Ocak 14, 2014, 09:26:14 ÖS »
Ayrıntılı Anlatım
İndirdiğiniz bir mod içerisinde @le başlayan örn. @JSRS klasör varsa arma 2 içine atıp oyunun ana menüsündeki expansions'dan aktif ediceksiniz.
.keys
.bikey ==> dosyaları var ise onlarıda Keys Klasörüne atıcaksınız. bazı arşivlerde Direk Keys klasörü veriyor öyle varsa oyunun içine atıp değiştir diyoruz.
Kimi mod'larda hiçbirşey yokdur sadece .pbo ve .key,.bikey dosyaları verir=>
eyer öyle birşey ile karşılaşır iseniz.
.pbo'yu oyun'nun klasörü içerisindeki AddOns içerisine atıyoruz.
.key,.bikey dosyalarını ise Keys klasörüne.