Gönderen Konu: Arma 3 Altis Türk Server [185.9.104.226]  (Okunma sayısı 5564 defa)

Çevrimdışı dexer

• Yeni Üye
  • *
Arma 3 Altis Türk Server [185.9.104.226]
« : Haziran 27, 2014, 04:01:20 ÖS »
Arma III oynıyanlar bilir, Arma III'te multiplayer kısmında rolling play serverları var Altis Life olarak.Bizde Türk Serverını açtık,yeni betadan çıktı ve ortalama 20-30 yakın oyuncumuz bulunmaktadır.Dahada arttırmayı planlıyoruz.

Server ip: 185.9.104.226

Site: www.altisturk.com

Türk Altis Life'da neler yapılabilir?

Polis, sivil yada rebel(Asi, Terörist'de denebilir.) olabilirsiniz.

Oyun tamamen Rolling Play. Sivil olarak ruhsat aldıysanız yanınızda tabanca taşıyabilirsiniz. Araç satın alıp dolaşabilirsiniz. Hız kuralları vardır tabi. Birini ezerseniz polis anında gelip kelepçeliyip, kısa bir sorgunun ardından hapse tıkabilir. Kamyonlarınızla takımca elmas madeninden elmas toplamaya gidebilir, dalgıç olarAk kaplumbağa avlıyıp satabilirsiniz. Yada Rebel iseniz illegal olan kokoin işini yapabilirsiniz. Adam soyabilir ve karşı takımdan para talep edebilirsiniz. Maymuncukla başkasının arabasını çalabilir, banka soyabilirsiniz. Tabi polisler hemen intikal eder. Çatışmanız gerek. vs birçok şey var yaz yaz bitmez. Server oyuncu ayısı artınca doktor olup ambulans ile gelen bildiriye göre hasta iyileştiriebilirsiniz. Ambulans hel'side gelicek. Birde ADAC'lar gelicek şuan eklenmedi. ADAC olunca araba çekebiliceksiniz. Arayanlara hemen ulaşıp araç tamiri gibi,yolu kapama gibi görevler yapılabilinicek. Bir kaç adet resim atıyorum.Bizim videolarda vardı yüklemedik daha. Heli ile hırsız aracı takip etme ve düğün konvoyu yapma gibi..

Not: Oyun %98 Türkçe'ye Çevrilmiştir kesinlikle zorlanmazsınız.

« Son Düzenleme: Haziran 29, 2014, 05:16:47 ÖS Gönderen: dexer »

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: Arma 3 Altis Türk Server [185.9.104.226]
« Yanıtla #1 : Haziran 27, 2014, 11:38:19 ÖS »
güzel başarılı.. iyi oyunlar arkadaşlar bu tarz gelişmeleri takip etmek isterim

Çevrimdışı ozgurr34

• Takipçi Üye
  • Web Development - Mission Editor
« Yanıtla #2 : Haziran 27, 2014, 11:47:46 ÖS »
Çok güzel elinize sağlık arada bende katılırım.

Çevrimdışı SWAT.TR

• Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #3 : Temmuz 06, 2014, 01:50:55 ÖS »
ARMA dünyasına yeni  katılımlar,yeni soluklar gelmesi güzel .

Çevrimdışı BeyBaBa12

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 25, 2015, 04:26:52 ÖS »
Hele Kardeşim Yardımcı olu Arma 3 Yükledim Türkçe Yapmam Multiplayeri Açmam nasıl olacak lütfen yardım edin sizin klana gelip siftah yapi lütfen bekliyorum önerilerinizi  :'( :'( :'( :'(