Gönderen Konu: ARMA 2 C.O TMT SORUNU  (Okunma sayısı 2588 defa)

Çevrimdışı omerfaruk94

• Yeni Üye
  • *
ARMA 2 C.O TMT SORUNU
« : Temmuz 29, 2014, 05:06:42 ÖÖ »
BÜYÜK BİR HEVESLE İNDİRDİĞİM TMT Yİ KURDUM OYUNA TMTLAUNCHER LA GİREMEYİNCE BAT DOSYASI İLE GİRMEYİ BAŞARDIM FAKAT OYUNDA TÜRK ASKERİ HANGİ BÖLÜMDE TÜRK ASKERİ İLE OYNAYABİLİYORUZ ? HEAVERST RED ARROWHEAD GİBİ SEÇENEKLER VAR CAMPAGİN DE YOKSA GÖREV İLE FALAN MI YAPILIO ACİL YARDIM!!!

Edit :konulara biraz göz gezdirirken http://www.turkish-mod-team.com/index.php?topic=1432.0 bu konuya rastladım fakat pek bir şey anlamadım sorunum türk askeri nasıl olunur acil yardım ???
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2014, 03:11:53 ÖS Gönderen: omerfaruk94 »

Çevrimdışı omerfaruk94

• Yeni Üye
  • *
Ynt: ARMA 2 C.O TMT SORUNU
« Yanıtla #1 : Temmuz 30, 2014, 12:58:56 ÖS »
1.forum ölümü??
2.Sorubu mu çözdüm fakat askerleri yanıma çağırıp savaştıramıom yani emir veremiyorum

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2014, 01:06:28 ÖS »
askerlere emir vermek için grup lideri olmanız lazım. Buna uygun görevler vardı yanlış hatırlamıyorsam bizde. Bu tarz yetki verebileceğiniz görevleri oynarsanız emir verebiliyorsunuz. Veya editörde türk askerlerini koyduğunuz zaman yan yana konan askerler arasında çizgi ile bağlantılar oluyor. Bu onların bir grup oldugunu temsil eder. Tüm diğer askerler bir askere bağlı oluyor o bağlı olunan asker grup lideri. Grup liderini player yapın böylelikle oyunda o adamla oynayabilir emir verebilirsiniz.

Çevrimdışı omerfaruk94

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Temmuz 30, 2014, 04:10:16 ÖS »
emir vermeyi bilmioyorum işte hangi tuşlarlarla emir vereceğim yanıma çağıracağım hareket moduna alıyorum ready falan oluo ateş etmeyi yasaklayıp aça biliyorum fakat benimle beraber gelmelerini sağlıyamıyorum türkçe olsa yapabilirim aslında türkçe yama varmdırı ?

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
« Yanıtla #4 : Temmuz 31, 2014, 12:16:22 ÖS »
emir vermeyi bilmioyorum işte hangi tuşlarlarla emir vereceğim yanıma çağıracağım hareket moduna alıyorum ready falan oluo ateş etmeyi yasaklayıp aça biliyorum fakat benimle beraber gelmelerini sağlıyamıyorum türkçe olsa yapabilirim aslında türkçe yama varmdırı ?

Armory bölümün de nasıl emir vereceginiz komuta yetenekleri hakkında egitim mevcut.  F 1 -F 2 vb tuslar ile mause kooridınasyonu ile komuta ediliyor. yani bunalrı burdan bizim yazmamız gerekmiyor. artık kendinizi ögrenmeniz gerekli.