Gönderen Konu: Ekibimize iyi derecede Adobe After Effects kullanabilen Arkadaşlar arıyoruz  (Okunma sayısı 5158 defa)

Çevrimdışı SWAT.TR

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider,Texture,O2 coder
    • www.turkish-mod-team.com
Ekibimize  iyi derecede Adobe After Effects  kullanabilen  Arkadaşlar arıyoruz  Başvurular yine kurallara tabidir.
Başvuran herkes alınacak diye bir kuralımız yok.

Çevrimdışı TR_BordoBereli

• Yeni Üye
  • *
ben 5sene iyi derecede pc kursu gordum bunu ordada gorduk bayada iyi kullanırım.

Çevrimdışı komando365

• Yeni Üye
  • *
Ben ekibe hazırım
« Yanıtla #2 : Ocak 01, 2013, 01:03:01 ÖS »
Ben küçük yaştan beri bilgisayarla ilgilenen biriyim (dayım sayesinde) şimdi kayıt oldum ama internetten arma cold war assault arma operation arrowhead ın doğru düzgün linklerini bulamadım bana yardım ederseniz çok mutlu olurum bide küçükken hep savaş oyunları oynardım bu sebepten dolayı savaş oyunlarında baya tecrübeli ve iyiyim yani ekibe katılmaktan çok mutlu olurum  eskiden call of duty nin bütün serilerini bitirdim sonra ilk başladığım oyun zaten call of duty di ama ben bu oyunun daha zevkli olduğunu anladım fakat doğru dürüst arma cold war assaul, arma operation arrowhead ın linkini bulamadım bu oyunu ilk defa arkadaşımda oynamıştım ama arkadaşım pc sine format atınca oyunu silindi ve bana oyunu veremedi bu yüzden oyunu arıyorum şimdiden teşekkürler ardımcı olabilirseniz mutlu olurum ekibe katılmayı da arkadaşımda gördüğümden beri istiyorum

Çevrimdışı komando365

• Yeni Üye
  • *
ekibe hazırım
« Yanıtla #3 : Ocak 01, 2013, 01:06:39 ÖS »
ha bide unutmuşum İngilizcem baya iyi bide size bir çok konuda yardım edebilirim benden ne isterseniz hazırım yaşım 17 doğru kararı vereceğinizden eminim

Çevrimdışı komando365

• Yeni Üye
  • *
Ynt: ekibe hazırım
« Yanıtla #4 : Ocak 01, 2013, 01:22:40 ÖS »
ha bide unutmuşum İngilizcem baya iyi bide size bir çok konuda yardım edebilirim benden ne isterseniz hazırım yaşım 17 doğru kararı vereceğinizden eminim
oyunlarda silah kullanımında çok iyim

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
komando biz klan ekibi değiliz biz oyunu geliştiren grubuz. oyunu oynamak istiyorsan klana başvurmalısın. Senin oyunu ne kadar iyi oynadığınla ilgilenmiyoruz.

Lütfen konuları kirletmeyin, ve herhangi bir başvuruda bulunmayın. Becerileriniz bizim ihtiyacımızı karşılamamkta bu nedenle geliştirici ekibine malesef sizi alamayız..