Gönderen Konu: sorunlarım var  (Okunma sayısı 21253 defa)

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
sorunlarım var
« : Kasım 18, 2013, 07:13:40 ÖS »
büyük ihtimalle benden kaynaklı birkaç sorunum var videonun linkini koyuyorum indirip bir bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim
link: http://www.dosya.tc/server19/FMhrgS/hatalar.rar.html

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: sorunlarım var
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2013, 01:10:23 ÖÖ »
videoyu keşke youtube vs. tarzı bir yere yükleseydiniz

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #2 : Kasım 19, 2013, 12:16:31 ÖS »
rar içinde link verdim bu bir sıkıntı yaratırmı ki ben sadece sorunlarıma çözüm arıyorum :(

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2013, 04:57:21 ÖS »
kusura bakmayın hesabı yeni açtım işte youtube linki:
hataların videosu

lütfen bakın ve bana sorunun ne olduğunu söyleyin modu sorunsuz oynamak istiyorum eliniz dert görmesin saygılar

Çevrimdışı adres751

• Önemli Üye
« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2013, 05:54:49 ÖS »
kusura bakmayın hesabı yeni açtım işte youtube linki: hataların videosu
lütfen bakın ve bana sorunun ne olduğunu söyleyin modu sorunsuz oynamak istiyorum eliniz dert görmesin saygılar

kardeşim bak biz bu sorunlar kaç kere söylendi 1.60,1.62 güncellemesini yapmazsanız bu hataları almanız tabikide normal..! HeliKopterlerin erken kalkması sizin sorununuz değil. Görevi Yapanın Sorunudur. Oyun Başlayınca Binerseniz Hiç Bir Sıkıntı Olmaz.. Onun Haricinde 00.55'de Verdiği Hata Gibi Sorunlar Çoğu Kişide Vardır Contine Deyip Devam Ediniz. Eyerki 1.60-1.62 güncellemesini yapar iseniz o yaşadığınız hatayı vermez farklı texture sorunlarını verir...

Çevrimdışı 09melih09

• Takipçi Üye
« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2013, 06:13:49 ÖS »
deleted  eteahpletau  yzan hatada bu haritayı indir ve kur

http://www.armaholic.com/page.php?id=14972

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #6 : Kasım 20, 2013, 10:41:20 ÖÖ »
işte bende tam burada takıldım normalde bende 1.11 1.60 1.62 sorunsuz kurulu modda öyle ama sonradan harita olarak verilen ekleri nereye atacağımı bilmiyom:( expansiondaki addonsamı yoksa ana klsörde addonsamı bi yardım:(

Çevrimdışı Gokhan

• Efsane Üye
« Yanıtla #7 : Kasım 20, 2013, 12:53:37 ÖS »
backback.nohq hatası bizden kaynaklanıyor. Bir tane çantanın materyalini yanlış atatığımızdan oldu. Oynayanlar sadece 1 tane çantada sıkıntı yaşarlar pek mühim bişey değil..

Geri kalan sorunlar görevlerden kaynaklı sorunlar. etahplatau diye bir hata aldıgınızı gördüm. Görevi yapanlara sorum olacak bu kısımda? Bu görevlerde ekstra mod veya haritamı kullandılar? Eğer görevde kullanılan harita sizde yoksa çalıştırmayacaktır.

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #8 : Kasım 20, 2013, 06:03:04 ÖS »
verdiğiniz bilgi için teşekkürler bide ben kendim görev yapmak istiyom bana editörü açmayı nasıl yapacağımı ve editördeki terimlerin anlamlarını yazarsanız sevinirim saygılar:)

Çevrimdışı 09melih09

• Takipçi Üye
« Yanıtla #9 : Kasım 20, 2013, 06:15:54 ÖS »
Gökhan abi ben o görevi yaparken o haritayı kullanmadım ama o harita bende yüklüydü

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #10 : Kasım 21, 2013, 11:59:32 ÖÖ »
ben kendim görev yapmak istiyom acaba editörle ilgili Türkçe seslendirmeli bir video varmı yani editörü anlatan video diyorum varsa atarmısınız buraya:)

Çevrimdışı Gokhan

• Efsane Üye
« Yanıtla #11 : Kasım 21, 2013, 08:57:45 ÖS »
malesef yok şuanda.. inşallah ileride böyle bir döküman hazırlayabiliriz ancak vakit olmadığından bunları gerçekleştiremedik malesef

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 22, 2013, 07:27:09 ÖS »
sabırsızlıkla dökümanı bekleyecem abi peki ben sizlerle sunucuda oynamak için ne yapmalıyım yani oyunu nasıl açıp girecem bir farklılık yapmama gerek varmı bide karcı birimlerle neden hiç görev yok hep mavi bere felan lütfen karcı birimlerde olsun birazda kış havasında oynayalım

Çevrimdışı Gokhan

• Efsane Üye
« Yanıtla #13 : Kasım 22, 2013, 10:27:20 ÖS »
sabırsızlıkla dökümanı bekleyecem abi peki ben sizlerle sunucuda oynamak için ne yapmalıyım yani oyunu nasıl açıp girecem bir farklılık yapmama gerek varmı bide karcı birimlerle neden hiç görev yok hep mavi bere felan lütfen karcı birimlerde olsun birazda kış havasında oynayalım

bizde klan bünyesinde oynuyoruz. Bir ara TMT Zargabad Life organizasyonları yapıyoduk o bu aralar durdu. Kış görevi olması lazım bir araştırın olmadı bizim Özgür bir ilgilenir. Ozgur34 mutlaka yapmıştır bi tane

Çevrimdışı svşç

• Takipçi Üye
« Yanıtla #14 : Kasım 23, 2013, 11:58:08 ÖÖ »
ben görev sayfalarına bakıyodum ama kış birimleri ile ilgili bir göreve rastlamadım acaba gözümdenmi kaçtıki acaba sp görevi olarak kış birimlerinin olduğu bir görev varsa paylaşırmısınız bide ben mp oynamak için ne yapacam demiştim yani oyunu tmt launcherden başka birşeyle açmam gerekmi