Gönderen Konu: tmtlauncher çalışmayı durdurdu  (Okunma sayısı 4082 defa)

Çevrimdışı Göktürk_15

• Yeni Üye
  • *
tmtlauncher çalışmayı durdurdu
« : Ocak 04, 2015, 01:31:40 ÖS »
iyi günler.
kurulum yaptım ve türk moduyla girmek isterken başlıktaki hatayı alıyorum.
araştırdım ama bulamadım,nasıl düzeltirim?lütfen açtığım bir konuya da cevap verin?!

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
Ynt: tmtlauncher çalışmayı durdurdu
« Yanıtla #1 : Ocak 04, 2015, 04:15:31 ÖS »
tmt launcher Türk modunda yaptığımızda sorun vardı.. .bat uzantılı olan launcherla çalıştırabilir veya.. Azerbaycan modunu indirdikten sonra oradaki laucher.exe ile çalıştırabilirsiniz.. Azerbaycan moddaki launcher düzgün çalışan versiyonuydu

Çevrimdışı Göktürk_15

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 04, 2015, 08:43:28 ÖS »
teşekkürler.ama .bat uzantılı olan launcher diye bir şey göremedim.yardımcı olurmusunuz?

edit: bi yerde link vermişsiniz oradan indirip açtım ama bu sefer ki sorunda şu: türk modu yok.yani normal oa oynuyorum.

elimde arma 2 ve arma 2 oa var.
steam dan indirdiğim için verdiğiniz rar'ın içindeki arma 2 klasörünün içindeki 5 dosyayı oa nın içine attım.
aynı klasördeki keys klasörünün içindeki dosyaları oa nın içindeki keys klasörünün içine attım.
tmt project dosyalarına hiç dokunmadım.

hatam nerede?
« Son Düzenleme: Ocak 04, 2015, 09:09:56 ÖS Gönderen: Göktürk_15 »

Çevrimdışı Gokhan

• Turkish Mod Team Yönetici
  • Efsane Üye
  • TMT Lider, Coder & Modeller
« Yanıtla #3 : Ocak 04, 2015, 09:22:06 ÖS »
http://www.mediafire.com/?4zty6wbv51uy7hu

buradaki batı indirdiyseniz.. Oyunun kurulu olduğu yere koyduğunuzda eğer Türk modunun konumuda orjinal halindeyse yani oyun içersinde atıyorum Arma 2 Operation Arrowhead\@tmtmod vs. şeklinde duruyorsa direkt doğru şekilde çalıştırması lazım.. not: @ ile başlayan tmt tr modu temsil eden klasör isminden sonra Addons şeklinde klasör gelmelidir. Konumlar bu şekilde değilse gönderdiğimiz modun orjinal rar dosyasından konumlar bu şekilde olacak şekilde oyunun klasörüne kopyalayın.

Çevrimdışı Göktürk_15

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2015, 06:20:11 ÖS »
hocam yok.naptımsa kuramadım bu modu.hatta son söylediğinizi denerken iyice karıştırdım şeyyaptım sıvadım bi güzel.dosyaları o öfkeyle arma 2 arma 2 oa nereye gelirse yapıştırdım.allah aşkına,bana özelden facenizi verin ekliyim,müsait olduğunuz bi zaman teamvieverden kurun bende bi görmüş olayım nasıl kuruluyor bu mod.olur mu?